WEBPRIME
+38(067)986-41-23
Про компанію
Про компанію

Наша компанія була заснована в 2016 році. Ми спеціалізуємося на розробці і просуванні сайтів-візиток, landing-page, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів. Сьогодні, ми розробляємо індивідуальні комерційні веб-сайти під ключ використовуючи специфіку Вашого бізнесу.

Основною метою для нас завжди була розробка якісного, ефективного продукту і турбота про комерційні інтереси клієнта.

Співпрацюючи з нашою компанією Ви завжди можете розраховувати на завершений і ефективний готовий веб-продукт, який задуманий як інструмент отримання прибутку, а не додаткових розтрат. Також протягом 6 місяців після здачі проекту ми надаємо консультацію і технічну підтримку абсолютно безкоштовно.

За 3 роки роботи в сфері веб-індустрії ми розробили більше 70 веб-сайтів різної тематики та складності. Від сайтів візиток до великих інтернет-магазинів, які сьогодні працюють на ринку України і приносять прибуток своїм власникам.

Нами було розроблено безліч перевірених і ефективних методів в сфері розробки та просування веб-сайтів, які дозволяють досягати позитивного результату і високою конверсії при максимально збалансованих витратах.

У нашій веб-студії замовник бере безпосередню участь в розробці проекту у вигляді консультанта (в телефонному режимі). Такий підхід дозволяє розробити проект конкретно націлений на Ваш вид діяльності з урахуванням тих нюансів, які відомі тільки Вам, також це дозволяє заощадити час при вирішенні питань пов’язаних з дизайном і функціоналом. Адже досить часто замовник в процесі роботи над проектом може захотіти розширити технічне завдання або змінити деякі пункти. Наша компанія прагне завжди йти на зустріч своїм замовникам і без додаткових грошових витрат замовника знаходити вирішення подібних питань.

Ми завжди відкриті і раді плідній співпраці.

Підписуйтесь і отримуйте повідомлення про акції та новинки веб-індустрії
Безкоштовна консультація
по телефону
Час роботи менеджерів щодня з 8:00 до 17:00
Натискаючи кнопку "відправити" ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Повідомлення успішно відправлено
найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер